Marta Shpak tour with ensemble of MIAМарта Шпак повернулась з всеукраїнського концертного турне у супроводі Академічного ансамблю пісні і танцю МВС України. Від заходу до сходу, від півночі до центру та півдня країни звучали пісні співачки у кращих концертних залах.

 


                Співачка уже багато років працює на цій посаді. Вона написала та виконала багато власних військових та патріотичних пісень. За її концертними виступами разом з балетом та хором ансамблю неодноразово спостерігала вся країна і навіть українці у різних країнах світу під час прямих ефірів українського телебачення. Пісня Марти Шпак «Ми за волю, ми за мир», присвячена українським військам, є однією із найулюбленіших у її репертуарі для  військовослужбовці. Виконувала цю пісню Марта разом і з дитячим фольклорним колективом «Маленькі бойки».


                У всеукраїнському турі під патронатом МВС та командування Національної Гвардії, Заслужена артистка України Марта Шпак разом зі своїми колегами по сцені - народними артистами України у складі квартету «Гетьман», Леонідом Сандуленко, Валентиною Степовою та іншими, подарувала тепло своїх пісень глядачам і супроводі запальних балетних постановок під керівництвом головного балетмейстера ансамбль – Світлани Васильківської та начальника ансамблю Заслуженого працівника культури України полковника Віктора Романуцького.

                В рамках турне такі концерти відбулися у Золочеві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Житомирі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, АР Крим, Києві та інших містах. Їх відвідали співробітники та ветерани МВС України, курсанти, військовослужбовці із родинами, які за лічені хвилини заповнювали зали, а по закінченню аплодували артистам зі щирими посмішками на обличчі, теплими відгуками та побажаннями ще не один раз побувати на таких мистецьких подіях.


                Артистам ансамбль пісні й танцю МВС України завжди раді у кожному куточку нашої Батьківщини. Це вони вкотре підтвердили за багаторічне існування колективу із 1943-го року. "У нас такі відчуття. що ми гідно і відмінно виконали свою місію. Мріємо ще не один раз побувати у такому турне та дякуємо всім організаторам, що так високопрофесійно організували нашу творчу діяльність, яку побачила на власні очі вся країна" – каже Марта Шпак. А місія ансамблю справді важлива. Адже артисти не тільки піднімають бойовий дух військовослужбовців, але й наближають всіх присутніх до високого мистецтва, до відчуття того, що всі ми одна велика, красива, музична, сильна, талановита і дружня родина – Україна!

 

@Marta Shpak 2012