Новини

Maidan 2012 webВже традиційно 24-го серпня в День віднoвлення незалежності України на Майдані у Києві відбуваються масштабні мистецькі акції та грандіозні концерти за участі зірок нашої країни. Цей рік став особливим, оскільки вперше відбувся дуже красивий і колоритний парад писанок, що зініціював Олег Скрипка та концерт фольклорних ансамблів під патронатом телепроекту «Фольк-Music».

Lviv Arena 201221 серпня на стадіоні "Арена-Львів" відбувся гала-концерт фестивалю української патріотичної пісні, присвячений Дню незалежності України і 60-річчю УПА, за участі 250 провідних військових оркестрів.

Marta Shpak tour with ensemble of MIAМарта Шпак повернулась з всеукраїнського концертного турне у супроводі Академічного ансамблю пісні і танцю МВС України. Від заходу до сходу, від півночі до центру та півдня країни звучали пісні співачки у кращих концертних залах.

 

MartaShpak Povstanske Tango18 жовтня 2011-го року, у Львівській обласній філармонії відбулася презентація книжки поезій “В тенетах двох закриток” зв'язкової головного командира УПА Романа Шухевича, політв'язня радянських тюрем, відомої громадської діячки Ольги Ільків або “Роксоляни”.

 Marta Shpak Independence 2011

24 серпня, 2011-го року, Марта Шпак привітала Україну і всіх українців у світі з 20-ю річницею відновлення Незалежності в прямому ефірі Національного телебачення з історичної Софіївської площі міста Києва.

Співачка дарувала глядачам кращі пісні зі свого репертуару - "Лелека", "Анничка", "Журавлина доля", "В небі зіронька", "Моя Україна" в супроводі балету Державного Академічного ансамблю пісні і танцю МВС України.

Marta Shpak Lviv 2011Марта Шпак взяла участь у концерті-вшанування Володимира Луціва «Від Бистриці до Темзи», котрий відбувся в місті Львові. Заслужена артистка України, володарка чарівного вокалу одразу відгукнулась на пропозицію виступити на сцені Львівської обласної філармонії. З винуватцем дійства її пов'язує не лише безпосереднє земляцтво, а й любов до української пісні.