Вітаємо на офіційній сторінці Марти Шпак.

Цей ресурс дозволить вам познайомитись із творчістю співачки та відкрити багатство української сучасної, етнічної та народної музики.

Марта Шпак - працює у стилі світової етніки, яку інтерпритує у своїх фольк-поп музичних проектах. Вона є авторкою багатьох пісень, які співають всі покоління і в Україні, і в українській діаспорі. Співпрацюючи із українськими та канадськими музикантами, співачка пише нові твори, створює хореографію для своїх виступів, вивчає різні мови та подорожує різними країнами, представляючи українську культуру. "Я щаслива виступати на міжнародному рівні та вдосконалювати свій науковий досвід у північній Америці" - говорить Марта Шпак. "Етнічна музика цікава та багатогранна; вона може надихати світову спільноту та привертати увагу до культури, історії і талановитих людей своєї країни."

Якщо ви поціновувач етно музики, в тому числі української, і вас цікавить оригінальна інтерпретація народних та авторських пісень у стилі world та pop music, то Марта Шпак щиро запрошує вас переглядати її офіційні веб-ресурси, залишати свої відгуки в соціальних мережах та й спілкуватися із кожним особисто. Разом із вашою підтримкою співачка мріє творити музику "любові, добра, краси та вдячності".

Кращі пісні Марти Шпак вже доступні у новому альбомі "Лелека" на всіх улюблених платформах:  Marta Shpak - "Leleka"

 
«Сьогодні я закликаю всіх допомогти Україні боротися з жорстокою агресією та підтримати Збройні Сили України. Щиро дякую всім 🙏» (Марта Шпак)
 
 
#StandWithUkraine #СлаваУкраїні

Події

Maidan 2012 webВже традиційно 24-го серпня в День віднoвлення незалежності України на Майдані у Києві відбуваються масштабні мистецькі акції та грандіозні концерти за участі зірок нашої країни. Цей рік став особливим, оскільки вперше відбувся дуже красивий і колоритний парад писанок, що зініціював Олег Скрипка та концерт фольклорних ансамблів під патронатом телепроекту «Фольк-Music».

Детальніше... >>

Video