Marta Shpak Lviv 2011Марта Шпак взяла участь у концерті-вшанування Володимира Луціва «Від Бистриці до Темзи», котрий відбувся в місті Львові. Заслужена артистка України, володарка чарівного вокалу одразу відгукнулась на пропозицію виступити на сцені Львівської обласної філармонії. З винуватцем дійства її пов'язує не лише безпосереднє земляцтво, а й любов до української пісні.

«Від Бистриці до Темзи» – це концерт-вшанування Володимира Луціва – видатного українського співака, бандуриста, культурно-громадського діяча, організатора світових турне для українських хорів, танцювальних ансамблів та навіть величного дійства для Івана-Павла Папи римського. У 1961 році він став всесвітньо відомим завдяки перемозі на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», на якому він представляв Англію під ім'ям Тіно Вальді.

Вшановуючи видатного земляка, Марта Шпак зі співаком Орестом Цимбалою виконала «Повстанське танго», яке свого часу виконував і сам Володимир Луців, а також всю другу частину концерту зробила незабутньою завдяки яскравому виступу разом з дитячим зразковим фольклорним ансамблем «Маленькі бойки». Пан Луців був такий зачарований, що просто сказав на сцені: "Я багато бачив у житті, але такого професійного виступу дітей і його оригінально-колоритного поєднання з голосом, творчістю і красою Марти Шпак – не бачив ніколи! БРАВО молодим артистам.»