Marta Shpak Prague 2011 webУ Празі відбувся концерт Заслуженої артистки України Марти Шпак. Організатором святкового дійства став творчий колектив українців в Чехії “Родина» на чолі з Йосипом Климковичем.

Чудове свято української пісні відбулося у приміщенні школи (Fakultni základní škola) Umělecká 8, Praha 7. Глядачі були вражені прекрасним концертом української співачки. Їхні аплодисменти не вщухали, а на очах часто виблискувала сльоза від хвилювань у серці, що розпалював водночас потужний і незвичайно ніжний голос красивої та талановитої українки. Звісно, заспівала Марта разом з гостями і українських народних пісень, що допомагали усім на якусь мить повернутися подумки до рідної країни, її красивої землі, блакитного неба та щирої батьківської любові.

По закінченню концерту Марта Шпак фотографувалася зі своїми земляками, давала автографи та презентувала свої диски. Відтак була весела “смачна” забава та танці, що тривали до пізньої ночі – все як в Україні і в гостинних українців, що так багато проживає у цій красивій європейській країні. Також співачка побувала в українському ресторані «Дністер», що знаходиться у центрі Праги та відвідала кращі місця неповторної історичної столиці Чехії.

Марта Шпак складає щиру подяку всім за такий теплий прийом і організацію концерту на високому рівні. “Будьте щасливі, дорогі українці в Чехії! Я сподіваюся, що мої пісні зігріватимуть ваші серця та допомагатимуть у важкі часи" – сказала Марта Шпак.

 

@Marta Shpak 2011.