Marta Shpak childenМарта Шпак відвідала дітей Подільського району міста Києва в рамках акції «Зірки проти дитячої жорстокості». У цій школі № 68 навчаються вихованці дитячого будинку «Малятко». Їх погляди не по роках дорослі, а в очах, незважаючи на посмішки, зачаїлися іскорки смутку. У школі вони – одна велика дружня сім’я. Тому й атмосфера спілкування була затишною і домашньою.

Заслужена артистка України Марта Шпак розповідала учням про свою дитячу заповітну мрію – бути артисткою. Проста дівчина з Івано-Франківщини з ранніх років наполегливо працювала над собою: навчалася в музичній школі, опановувала гру на фортепіано, вдосконалювала вокальні і танцювальні здібності. Адже мрія вабила, а грошей у батьків на її навчання не було. Тому потрібно було розраховувати тільки на себе. І завдяки цій мрії, завдяки любові до української пісні і бажанню стати професіоналом своєї справи Марта, подолавши безліч труднощів, змогла домогтися успіху. Співачка хотіла донести до дітей просту істину – потрібно поставити собі мету і сміливо йти до неї, незважаючи на перешкоди. Важливо також завжди бути добрим і не зраджувати своїм принципам та життєвим цінностям. «Повірте, ваша доброта принесе вам багато грошей», – сказала Марта Шпак.

Дітям, які виховуються без батьківської любові, дуже важко. Тому співачка намагалася надати їм впевненості у своїх силах і переконати, що не тільки гроші забезпечують успіх. Адже якщо дійсно чогось прагнути і багато працювати над цим, то можна реалізувати саму недосяжну мрію.

А ще Марта Шпак виконала свої пісні, наповнені любов'ю до рідної землі, людей і природи.

Діти були вдячні артистці за те, що вона приїхала до них і подарували їй оберіг, зроблений власними руками. Один учень сказав: «У цей виріб вкладено стільки любові і старань, що він обов'язково буде вас оберігати і приносити успіх». 

 

@Marta Shpak 2011.