Marta Shpak Malenki Boiky 3Марта Шпак та «Маленькі бойки» представляли Україну в Польщі на урочистостях з нагоди «Фестивалю-зустрічі з українським фольклором 2010». Два яскраві сонячні дні посміхались і почесним гостям свята, і глядачам, і представникам провладних організацій та місцевих управ Доброго міста та Ілави, що є на півночі сусідньої країни.

Організаторами свята, які відбувались в Парку друзів культури, і які свій зелений простір віддали у володіння кращих виконавців з Польщі та України, були Ольштинський відділ, Доброміська і Ілавська ланка об’єднання українців у Польщі, міський будинок культури та амфітеатр. У ролі почесних гостей з України виступили співачка Марта Шпак та дитячий фольклолрний колектив «Маленькі бойки» з Перегінського.

Приємно, що навіть далеко за кордоном шанують Україну і українське мистецтво і саме завдяки українцям, які проживають там. Громадяни і гості Польщі не тільки добре знають, але і часто відвідують такі масштабні мистецькі заходи. Культура є одним із найкращих способів розвитку польсько-українських відносин, і, перш за все, між звичайними людьми.

Звісно і Марта Шпак, і «Маленькі бойки» отримали багато подарунків, теплі оплески від глядачів та слова вдячності за високе професійне мистецтво. А після екскурсій по мальовничих краєвидах Вармінсько-Мазурського воєводства артисти із незабутніми враженнями поїхали на Україну. Попереду у юних артистів підготовка до участі у міжнародному фестивалі «Сорочинський ярмарок» та ювілейного сольного концерту колективу, який відбудеться наприкінці серпня цього року в рідному Перегінську. А Марта Шпак тим часом продовжує працювати над своїми наступними залпнованими концертами в Україні та за кордоном.

@Marta Shpak 2010.