Marta Shpak Independence 2011

24 серпня, 2011-го року, Марта Шпак привітала Україну і всіх українців у світі з 20-ю річницею відновлення Незалежності в прямому ефірі Національного телебачення з історичної Софіївської площі міста Києва.

Співачка дарувала глядачам кращі пісні зі свого репертуару - "Лелека", "Анничка", "Журавлина доля", "В небі зіронька", "Моя Україна" в супроводі балету Державного Академічного ансамблю пісні і танцю МВС України.

Сотні радісних глядачів перед святковою сценою, тепле сонечко у ясному небі і сама Софія Київська, здається, допомагали Марті так тепло вітати країну. Співачка пишається тим, що українка і невтомно працює над новими проектами та здобутками для Української Пісні.

Марта вірить, що енергетика рідної землі допомагає дівчині на її творчій стежині. Адже вже сьогодні за її ще юними плечима, як і в ще зовсім юної незалежної України багато досягнень, що спонукають пишатися ними, співати гарних пісень і ніколи не забувати ціну Незалежності та багатовікової праці наших предків для її здобуття.

"Тож давайте будемо захищати та розвивати нашу історію незалежно від місця проживання, перешкод чи життєвих обставин. Подяка Героям і слава Україні!" - співала Марта Шпак.

@Marta Shpak 2011